Domů MENU

Kompletace dárků - Vánoce 2020

Současná doba není pro spousty drobných podnikatelů a firem vůbec jednoduchá, často likvidační. My měli to štěstí v neštěstí, že Vánoční dárky pro partnery a zaměstnance byly i v letošním roce žádaným zbožím – často na úkor zrušených Vánočních večírků. Přemýšleli jsme tedy, jak toho využít a pomoci co nejvíce drobným firmám a živnostníkům kolem nás, především z okolí Pelhřimova :-)

Mohli jsme odebírat po tisících kusech pytlíky oříšků z velkoobchodů, ale vzali jsme je od paní z oříškárny. Mohli jsme nakoupit vše ostatní podobnou cestou, ale u všech produktů, které jsou v letošním roce v našich balíčcích, tak jsme se snažili pomoci především místním firmám, snad to co nejvíce pomohlo!!

Prozatím nemůžeme ukázat finální dárky, protože se jedná o Vánoční dárky pro partnery a zaměstnance našich klientů a nebylo by to pak žádné překvapení, ale po Vánocích vše napravíme. Celé naše Degustační balíčky jsme opět výrazně rozšířili a v příštím roce se můžete těšit na další specialitky, opět od našich regionálních dodavatelů :-)

Napište nám