O produktu

Kdo jsme

Jsme 2 dlouhodobě spolupracující firmy, které se starají o komplexní servis svých zákazníků v oblasti jejich propagace.

LD Ekonom – grafický/firemní design na míru, tvorba webů, eshopů. Nabízíme zákazníkům komplexní servis včetně realizace tiskovin a různých balení. Pracujeme pro výrobní firmy, lékaře, designéry, architekty, vinaře, pivovary a mnohé další. Mezi naše největší zákazníky patří Tissot, Hodinářství a zlatnictví Tovys Jihlava, Pacovské strojírny, pivovar Želiv, PRVNÍ CHODSKÁ a dalších cca 250 firem. Dlouhodobě připravujeme kompletní design od loga po web Plzeňskému festivalu vína, který je největší vinařskou akcí v ČR mimo Moravy.

Více na www.ldekonom.cz či FB www.facebook.com/LDekonom

Kipex - Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty.

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů nasbírala společnost Kipex cenné zkušenosti jak v oblasti jejich potisku, tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností rozšířil nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby. Kromě této specializace také nabízí speciální služby jako balení různých předmětů a jejich distribuce. Samolepicí etikety mají také velmi blízko k reklamě a dárkům, a tak jsme se rozhodli nabízet exklusivní degustační dárkové balíčky. Mezi naše spokojené zákazníky patří například: Norma, Novem Car interior design , Hettich, Lagermax, Automax Group, Triola, AutoBinck, Klášterní pivovar Želiv, Pivovar Kamenice, Pivovar Trojan, Pivovar Nymburk a spoustu dalších.

Více na: www.kipex.cz

Proč degustační balíčky na míru?

Je to jednoduché, máme k nim blízko. Máme ty nejlepší dodavatele dílčích surovin/prací potřebných k jejich realizaci :-) Pracujeme pro vinaře a pivovary, připravujeme pro ně komplexní servis od grafického zpracování etiket až po jejich tisky a nalepení na láhve. Pivovarům a vinařstvím dodáváme speciální kartonáž a etikety. Naši velcí zákazníci nás často poptávají s nějakými unikátními dárkovými balíčky pro jejich zaměstnance a zákazníky. Pár takových realizací jsme si vyzkoušeli a po jejich úspěchu jsme se rozhodli nabízet degustační balíčky na míru ve větším i mimo naše stálé klienty. Všechny produkty jsou v baleních po 0,33l, tudíž ideální do degustačních balíčků.

Co to vůbec znamená na míru?

Nenabízíme pro Vás hotové balíčky, které si zakoupíte a darujete. S námi máte možnosti mnohem větší! Chcete, aby Vás degustační balíček reprezentoval? Chcete z něj mít reklamu široko daleko? Nabízíme unikátní produkt, kdy jsme schopni pro Vás připravit design etiket zcela na míru podle představ Vás či firemního designu Vaší společnosti. Připravíme Vám zároveň na míru i design krabičky/balení, ve kterém balíček budete předávat/darovat.

Vybírat si můžete z celé řady speciálních piv, skvělých vinných aperitivů či v brzké době i výborných moravských vín. Vše si můžete libovolně do balíčku poskládat. Součástí balíčků mohou být různé druhy sklenic na pivo/víno s Vaším logem. Tyto sklenice do balíčku určitě doporučujeme, vypadá to s nimi nejlépe.

Naši dodavatelé

1. Klášterní pivovar Želiv

První zmínky o vaření piva v premonstrátském klášteře na Želivě jsou již ze 14 století. O tradici vaření na Želivě svědčí zachovalý písemný popis zdejšího pivovaru z roku 1617. Premonstráti po navrácení želivského opatství ve vaření piva pokračovali. Více než třistaletá tradice vaření piva v klášteře Želiv byla přerušena v roce 1907, kdy byl klášter zachvácen velkým požárem.

K obnově vaření piva na Želivě došlo v roce 2003, kdy Kanonie ve spolupráci se dvěma společníky založila Klášterní pivovar Želiv. Pivovaru se však moc nedařilo, měl zastaralou technologii, a proto byla jeho činnost ukončena koncem roku 2009. V roce 2010 Kanonie premonstrátů založila nový Želivský klášterní pivovar s moderní výrobní technologií. Co je dále důležité, piva vaří skvělý sládek, který svému řemeslu rozumí.

V současné době se jedná o výborný minipivovar, kde každé pivo má zcela specifickou chuť a každý si najde to své. Nejedná se o „europiva“. Můžeme zaručit, že si jejich chuť budete dlouho pamatovat. Tato piva "otestovalo" již spouty našich zákazníků a všichni toto jen potvrdili. Proto je v naší nabídce pro Vás želivský pivovar jasnou volbou!!

Nyní můžete vybírat z 5ti piv, které má aktuálně pivovar Želiv v nabídce (Milo, Haštal, Godšalk, Questenberg, Siard). Jedná se především o piva celoroční + kvůli velké poptávce (i takto v zimě) má pivovar navařen dostatek piva Siard, což je letní osvěžující kvasnicový speciál.  V případě Vašeho zájmu není problém zajistit i pivní speciály, která se vztahují k určitému ročnímu období či událostem - www.zeliv.eu/klasterni-pivovar/nase-piva/

Web: www.zeliv.eu/klasterni-pivovar
FB: www.facebook.com/klasternipivovarzeliv

2. Pivovar Kamenice

Pivo se v Kamenici vařilo od 15. století. Dlouho drželi právo várečné měšťané. Na počátku 17. století převzala vaření piva vrchnost a vznikl první pivovar při zámku. Tvář dnešnímu pivovaru pak vtiskla velká přestavba barona Geymüllera, která proběhla v letech 1860 – 61. Projekt to byl megalomanský a podle pivovarských znalců v mnoha věcech atypický. Budování v Kamenici částečně zavdalo impulz k modernizaci okolních konkurenčních pivovarských provozů, takže zamýšlená kapacita 20 000 hl nebyla nikdy dosažena. Pivovar s utaženým opaskem úspěšně přežil dvě světové války, aby mu po té druhé srazilo vaz znárodnění a nástup komunistického režimu. Definitivní uzavření proběhlo 30. 6. 1947.

Pivní znalci a zapřisáhlí pivovarští turisté a nově i fotbaloví fanoušci si určitě vybaví, že jako první se pivovarskou tradici v Kamenici jal obnovovat v roce 2013 pan Kopačka ve svém – dnes legendárním - domácím minipivovárku Kokeš. O tři roky později se štěstí usmálo i na dosud chátrající budovu původního kamenického pivovaru. Na jaře roku 2016 zakoupila objekt společnost Pivovar Kamenice s. r. o. se záměrem obnovit zde pivovarský provoz.

Piva z kamenického pivovaru mají velmi plnou a lahodnou chuť. To jen dokládá fakt, že pivovar uspěl v prestižní anketě vyhlašované každém rokem „Žebříček nejlepších nových pivovarů na světě za rok 2018“. Z TOP 15 vyhlašovaných se kamenický pivovar umístil na 9.místě na světě a 4. v Evropě, což je skvělý úspěch! Vy máte nyní možnost si i tyto piva přidat do svých balíčků.

Pokud byste měli zájem, v kamenickém pivovaru posuneme zážitek ještě dál, a to díky možnosti spojit dárek s jedinečným zážitkem pro Vás. Můžete si s pomocí sládka navařit své vlastní „firemní“ pivo! Vyladíte si ho dle svých chuťových buněk a toto pivo pak můžete v rámci našich degustačních balíčků darovat svým obchodním partnerům/zaměstnancům, atd. - www.pivovar-kamenice.cz/nase-piva

Web: www.pivovar-kamenice.cz
FB: www.facebook.com/PivovarKamenice

3. Jesenický šípek - vinné ovocné aperitivy

Že chcete do svých degustačních balíčků i něco jiného a chtěli byste ochutnat něco speciálního? Pak určitě vyzkoušejte tyto skvělé ovocné vinné aperitivy z jesenických hor. Jedná se o produkty české rodinné firmy přímo z Jeseníku, kde navazují na tradici předků a využívají darů přírody k zdravějšímu životu.

K výrobě šípkového vína a šípkových produktů se používají výhradně kvalitní sušené plody, které mají mnohem intenzivnější chuť než plody čerstvě trhané. Od roku 2011 se firma specializuje především na zpracování sušeného šípku a produkci nefiltrovaných ovocných a bylinných vín. Nejedná se o klasická vína, tato vína jsou vykvašená s obsahem alkoholu cca 16%. Ideální jako aperitiv k pokrmům.

Vybírat můžete ze 3 příchutí těchto speciálních produktů – šípkové, jahodové a meruňkové.

Web:  www.sipkovevino.cz

4. Vinařství - připravujeme

Naši dlouhodobí zákazníci (vinaři) nám pomáhají vybrat ty nejlepší vína, která Vám rovněž do degustačních balíčků nabídneme. Můžete se na ně těšit již na jaře 2019. 

Na čem si zakládáme?

Zakládáme si na kvalitě našich dárkových balíčků a obsahu v nich. Každá láhev má svoji unikátní chuť, se kterou budete maximálně spokojeni. Pokud darujete svým blízkým, partnerům či zaměstnancům tyto produkty, navíc ve Vašem designu etiket a balení, můžete si být jisti, že budou více než spokojeni.

Nejen že budou spokojeni obdarování a Vy budete mít úžasnou reklamu, ale Váš dárek se stane nezapomenutelným, jelikož darujete naprostý originál.

Fotogalerie

Polotmavé výčepní pivo. Tmavé pšeničné pivo. Jde o klasický český ležák plzeňského typu. Pšeničné pivo typu weizen bier. Ne všechna piva jsou celoroční. Během roku se připravují speciály určené k danému období. I Vy tak budete moci ochutnat v srpnu-říjnu například skvělý pouťový speciál, který mnozí srovnávají například s klasickou českou Plzní... Spodně kvašené pivo Plzeňského typu uvařené tradiční technologií. Takto to vypadalo u nás na skladě při realizaci zakázky pro První Chodskou...