Domů MENU

O produktu

Kdo jsme

Jsme 2 dlouhodobě spolupracující firmy, které se starají o komplexní servis svých zákazníků v oblasti jejich propagace.

 

LD Studio – grafický/firemní design na míru, tvorba webů, eshopů

Nabízíme zákazníkům komplexní servis včetně realizace tiskovin a různých balení. Pracujeme pro výrobní firmy, lékaře, designéry, architekty, vinaře, pivovary a mnohé další. Mezi naše největší zákazníky patří Magistrát hlavního města Prahy, Huawei, Tissot, Lesy ČR, Tesco, Škoda auto, Hodinářství a zlatnictví Tovys Jihlava, Pacovské strojírny, pivovar Želiv, První Chodská, Lipno Real, Stratmann, Nadace fotbalových internacionálů a dalších cca 250 firem. Dlouhodobě připravujeme kompletní design od loga po weby všech vínových festivalů pod značkou České festivaly vína (oficiální web ZDE), kde jsme přímými partnery všech akcí po celé ČR.

Více na www.ldstudio.cz či FB www.facebook.com/LDStudio.cz

Kipex - Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty 

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů jsme nasbírali cenné zkušenosti, jak v oblasti potisku, tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností jsme rozšířili nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby. Kromě této specializace také nabízíme speciální služby jako balení různých předmětů a jejich distribuce. Samolepicí etikety mají také velmi blízko k reklamě a dárkům, a tak jsme se rozhodli nabízet exklusivní degustační dárkové balíčky. Mezi naše spokojené zákazníky patří například: PPL, Norma, Novem Car interior design, Hettich, Lagermax, Automax Group, Triola, AutoBinck, Klášterní pivovar Želiv, Pivovar Kamenice, Pivovar Trojan, Pivovar Nymburk a spoustu dalších.

Více na: www.kipex.cz či FB www.facebook.com/kipex 

Proč degustační balíčky na míru?

Je to jednoduché, máme k nim blízko. Máme ty nejlepší dodavatele dílčích surovin/prací potřebných k jejich realizaci :-) Pracujeme pro pivovary, vinaře a další naše dílčí skvělé dodavatele. Připravujeme pro ně ve většině případů komplexní servis od grafického zpracování etiket až po jejich tisky a nalepení na láhve. Pivovarům a vinařstvím dodáváme speciální kartonáž a etikety. Naši velcí zákazníci nás často poptávají s nějakými unikátními dárkovými balíčky pro jejich zaměstnance a zákazníky. Pár takových realizací jsme si vyzkoušeli a po jejich velkém úspěchu vznikly naše degustační balíčky, kdy jsme se rozhodli nabízet firemní degustační balíčky na míru ve větším i mimo naše stálé klienty.

Co to vůbec znamená na míru?

Nenabízíme pro Vás hotové balíčky, které si zakoupíte a darujete. S námi máte možnosti mnohem větší! Chcete, aby Vás degustační balíček perfektně reprezentoval? Chcete z něj mít reklamu široko daleko? Nabízíme unikátní produkt, kdy jsme schopni pro Vás připravit design etiket zcela na míru podle představ Vás či firemního designu Vaší společnosti. Připravíme Vám zároveň na míru i design krabičky/balení, ve kterém balíček budete předávat/darovat.

Vybírat si můžete z celé řady dárků, které Vám připravíme od grafického návrhu až po dopravu přímo k Vám na místo určení. Nemusíte sami řešit vůbec nic. 

Pár slov o vybraných dodavatelích

1. Klášterní pivovar Želiv


První zmínky o vaření piva v premonstrátském klášteře v Želivě jsou již ze 14 století. O tradici vaření na Želivě svědčí zachovalý písemný popis zdejšího pivovaru z roku 1617. Premonstráti po navrácení želivského opatství ve vaření piva pokračovali. Více než třistaletá tradice vaření piva v klášteře Želiv byla přerušena v roce 1907, kdy byl klášter zachvácen velkým požárem.

K obnově vaření piva na Želivě došlo v roce 2003, kdy Kanonie ve spolupráci se dvěma společníky založila Klášterní pivovar Želiv. Pivovaru se však moc nedařilo, měl zastaralou technologii, a proto byla jeho činnost ukončena koncem roku 2009. V roce 2010 Kanonie premonstrátů založila nový Želivský klášterní pivovar s moderní výrobní technologií. Co je nejpodstatnější, piva zde vaří od roku 2010 skvělý sládek, který svému řemeslu rozumí.

V současné době se jedná o výborný minipivovar, kde každé pivo má zcela specifickou chuť a každý si najde to své. Nejedná se o žádná „europiva“. Můžeme zaručit, že si jejich chuť budete dlouho pamatovat. Tato piva "otestovalo" již spouty našich zákazníků a všichni toto jen potvrdili. 

Pivovar Želiv nabízí celou škálu různých pivních speciálů. Rádi Vám pomůžeme, dle cílové skupiny obdarovaných, zvolit vhodné produkty do Vašich balíčků - www.pivovarzeliv.com/nase-piva 

Web: www.pivovarzeliv.com/
FB: www.facebook.com/pivovarzeliv/

 
2. Pivovar Kamenice

Pivo se v Kamenici vařilo od 15. století. Dlouho drželi právo várečné měšťané. Na počátku 17. století převzala vaření piva vrchnost a vznikl první pivovar při zámku. Tvář dnešnímu pivovaru pak vtiskla velká přestavba barona Geymüllera, která proběhla v letech 1860 – 61. Projekt to byl megalomanský a podle pivovarských znalců v mnoha věcech atypický. Budování v Kamenici částečně zavdalo impulz k modernizaci okolních konkurenčních pivovarských provozů, takže zamýšlená kapacita 20 000 hl nebyla nikdy dosažena. Pivovar s utaženým opaskem úspěšně přežil dvě světové války, aby mu po té druhé srazilo vaz znárodnění a nástup komunistického režimu. Definitivní uzavření proběhlo 30. 6. 1947.

Pivní znalci a zapřisáhlí pivovarští turisté a nově i fotbaloví fanoušci si určitě vybaví, že jako první se pivovarskou tradici v Kamenici jal obnovovat v roce 2013 pan Kopačka ve svém – dnes legendárním - domácím minipivovárku Kokeš. O tři roky později se štěstí usmálo i na dosud chátrající budovu původního kamenického pivovaru. Na jaře roku 2016 zakoupila objekt společnost Pivovar Kamenice s. r. o. se záměrem obnovit zde pivovarský provoz.

Piva z kamenického pivovaru mají velmi plnou a lahodnou chuť. To jen dokládá fakt, že pivovar uspěl v prestižní anketě vyhlašované každým rokem „Žebříček nejlepších nových pivovarů na světě za rok 2018“. Z TOP 15 vyhlašovaných se kamenický pivovar umístil na 9.místě na světě a 4. v Evropě, což je skvělý úspěch! Vy máte nyní možnost si i tyto piva přidat do svých balíčků.

Web: www.pivovar-kamenice.cz
FB: www.facebook.com/PivovarKamenice

 
3. Seneb - české pomazánky s originálními recepturami

Seneb je rodinná společnost z Vysočiny, mají rádi jednoduše dobré a kvalitní jídlo bez příměsí, bez éček, bez zbytečných věcí "navíc", které jen zabíjí čistou chuť. Určitě to znáte, přijdete domů, přepadne Vás hlad, ale Váš mlsný jazýček by chtěl něco nového, originálního, něco výjimečného. A přesně to jsou pomazánky Seneb, které Vám v rámci firemních degustačních balíčků nabízíme! Všechny jsou vyráběny ručně s láskou k poctivému jídlu. Receptury Seneb jsou pečlivě vyvíjeny s důrazem na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních, ryze rostlinných surovin. Seneb se může pyšnit mnoha oceněními, například TOP Delikatesa z mezinárodního GastroFair v Praze, nebo T-Mobile rozjezdy 2020 - 1.místo na Vysočině, 2.místo v celé ČR.

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50% základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Co v pomazánkách Seneb nenajdete? Žádné syntetické konzervanty, sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej. Pomazánky Seneb jsou tedy připraveny uspokojit i náročné zákazníky s různými výživovými preferencemi. 

Nabízíme Vám v současné době 8 druhů: 

 • Řepová pomazánka s vlašskými ořechy
 • Mrkvová pomazánka s rakytníkem
 • Dýňová pomazánka s jablkem
 • Cizrnová pomazánka s mákem
 • Celerová pomazánka s mandlemi
 • Čocková pomazánka se švestkami
 • Fazolová pomazánka s chilli
 • Fazolová pomazánka s extra chilli


Web: www.seneb.cz
FB: www.facebook.com/seneb.cz
IG: www.instagram.com/seneb.cz

 
4. FFPasta

Psal se rok 2015, kdy se po mnohaletých zkušenostech v nejen české, ale i zahraniční gastronomii, rozhodli začít dělat věci trochu jinak. Dva dlouholetí kamarádi z Vysočiny již delší dobu sledovali, že se gastronomická úroveň v ČR posouvá lepším směrem a zákazníci to dokáží ocenit.


Sami říkají: „Když jsme si chtěli uvařit ze surovin, na které jsme byli ze zahraničí zvyklí, často jsme naráželi na nekvalitní složení nebo nedostatečné konzervování, což bylo hlavním impulsem začít s naším projektem FFPasta. Nakoupili jsme stroje a dali tak vzniknout našemu vlajkovému produktu – čerstvým těstovinám. Po několika měsících jsme usoudili, že náš původní záměr chceme posunout dál a začít dodávat i čerstvá pesta a omáčky, které dotvoří jedinečný gastronomický zážitek, který si zákazník bude moci užít z pohodlí vlastního domova. Dbáme na to, aby naše produkty byly vyráběny ze surovin námi ověrených dodavatelů, a to především z Itálie a Vysočiny, kde je celá výroba umístěna. A protože je náš kraj proslulý opékáním špekáčků, jako bonus jsme začali vyrábět i prémiovou hořčici.“


Díky našim degustačním balíčkům si tyto skvělé produkty můžete vychutnat i Vy. Jde o vynikající záležitost.


Nabízíme Vám v současné době tyto produkty:

 • Rukolové pesto
 • Špenátové pesto
 • Rajčatové pesto
 • Domáčí hořčice


Web:  www.ffpasta.cz
FB:  www.facebook.com/FFpasta

 
5. Isoline

Vaše poptávka po dárcích obsahujících něco „zdravého“ rostla, rozhodli jsme se tedy využít spolupráce s Isoline. Jde o vysoce kvalitní a zdravé doplňky stravy pro aktivní lidi jak v oblasti sportu, tak pokud potřebujete zvýšit produktivitu či potlačit únavu například při cestování. Vybrali jsme pro Vás důkladně 12 druhů víček, kdy si jich můžete do jednoho dárku poskládat 8!! Z těchto 8 víček připravíte celkem 24 nápojů. Jedná se o vynikající zdravé funkční nápoje, kterými uděláte radost všem obdarovaným a otevřete jim tím i nové obzory. Z čeho můžete vybírat?


Funkční nápoje stvořené pro život:

Nápoje jsou vyrobeny bez umělých konzervantů s minimem cukru. Obsahují vitamín D a zinek pro imunitu a psychickou pohodu. Součástí jsou i účinné přírodní extrakty pro každou příležitost.

 

 • Relax zelený čaj s meruňkou
 • Immunity citrus
 • Fitness pomeranč s rakytníkem
 • Energy malina s limetkou
 • Rescue grapefruit s brusinkou

Ohleduplný energy drink:

Vhodné při práci, sportu i studiu. Obsahují účinné přírodní extrakty (guarana, lecitin, schizandra, ženšen, ginkgo biloba, matcha zelený čaj), jsou bez přidaného cukru.

 

 • Original
 • Acaí
 • Power cola
 • Zelený čaj
 • Citrus
 • Grapefruit/brusinka

Vitalík:
 
Jde o pomerančový nápoj vyvinutý především pro Vaše ratolesti. Nízký obsah cukru, vysoký zdroj vitamínu D a zinku, podporuje imunitu.
 
Web:  www.isoline.cz

 
6. EMI Food

EMI Food, to je náš dodavatel těch nejluxusnějších produktů, které naleznete především ve VIP balíčku. Jde o jedinečné produkty našeho regionu střední Evropy, kde my se zaměřujeme především na jednu z největších a nejdražších kulinářských specialit => bílý a černý lanýž. Poznávejte a objevujte jejich rozmanitost. Budete nadšení. Možná si budete trochu vyčítat, že jste je objevili až nyní. EMI Food je dodavatelem nejkvalitnějších surovin do spousty restaurací na Praze 1, to mluví za vše.

 
Web:  www.emifood.cz
IG:  www.instagram.com/emifood_food

Na čem si zakládáme?

Zakládáme si na kvalitě našich dárkových balíčků a obsahu v nich. Za obsahem každého dárku si plně stojíme a je důkladně vybírán s odborníky z dané oblasti. Každý produkt má svoji unikátní chuť, se kterou budete maximálně spokojeni. Pokud darujete svým partnerům/zaměstnancům/zákazníkům tyto produkty, navíc ve Vašem designu etiket a balení, můžete si být jisti, že budou více než spokojeni.

Nejen, že budou spokojeni obdarovaní a Vy budete mít úžasnou reklamu, ale Váš dárek se stane nezapomenutelným, jelikož darujete naprostý originál.

Naše produkty nepochází z žádných velkoskladů, ve většině případů jde o lokální ručně vyráběné produkty!!

Fotogalerie

Napište nám