Domů MENU

O produktu

Kdo jsme

Jsme 2 dlouhodobě spolupracující firmy, které se starají o komplexní servis svých zákazníků v oblasti jejich propagace.

LD Studio – grafický/firemní design na míru, tvorba webů, eshopů

Nabízíme zákazníkům komplexní servis včetně realizace tiskovin a různých balení. Pracujeme pro výrobní firmy, lékaře, designéry, architekty, vinaře, pivovary a mnohé další. Mezi naše největší zákazníky patří Huawei, Tissot, Hodinářství a zlatnictví Tovys Jihlava, Pacovské strojírny, pivovar Želiv, První Chodská, Lipno Real, Stratmann, Nadace fotbalových internacionálů a dalších cca 250 firem. Dlouhodobě připravujeme kompletní design od loga po web Plzeňskému festivalu vína, který je největší vinařskou akcí v ČR mimo Moravy + s ním související "tour" dílčích malých vínových festivalů po ČR.

Více na www.ldstudio.cz či FB www.facebook.com/LDStudio.cz

Kipex - Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty 

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů nasbírala společnost Kipex cenné zkušenosti, jak v oblasti jejich potisku, tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností rozšířil nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby. Kromě této specializace také nabízí speciální služby jako balení různých předmětů a jejich distribuce. Samolepicí etikety mají také velmi blízko k reklamě a dárkům, a tak jsme se rozhodli nabízet exklusivní degustační dárkové balíčky. Mezi naše spokojené zákazníky patří například: Norma, Novem Car interior design, Hettich, Lagermax, Automax Group, Triola, AutoBinck, Klášterní pivovar Želiv, Pivovar Kamenice, Pivovar Trojan, Pivovar Nymburk a spoustu dalších.

Více na: www.kipex.cz či FB www.facebook.com/kipex 

Proč degustační balíčky na míru?

Je to jednoduché, máme k nim blízko. Máme ty nejlepší dodavatele dílčích surovin/prací potřebných k jejich realizaci :-) Pracujeme pro vinaře a pivovary, připravujeme pro ně komplexní servis od grafického zpracování etiket až po jejich tisky a nalepení na láhve. Pivovarům a vinařstvím dodáváme speciální kartonáž a etikety. Naši velcí zákazníci nás často poptávají s nějakými unikátními dárkovými balíčky pro jejich zaměstnance a zákazníky. Pár takových realizací jsme si vyzkoušeli a po jejich úspěchu jsme se rozhodli nabízet firemní degustační balíčky na míru ve větším i mimo naše stálé klienty.

Co to vůbec znamená na míru?

Nenabízíme pro Vás hotové balíčky, které si zakoupíte a darujete. S námi máte možnosti mnohem větší! Chcete, aby Vás degustační balíček reprezentoval? Chcete z něj mít reklamu široko daleko? Nabízíme unikátní produkt, kdy jsme schopni pro Vás připravit design etiket zcela na míru podle představ Vás či firemního designu Vaší společnosti. Připravíme Vám zároveň na míru i design krabičky/balení, ve kterém balíček budete předávat/darovat.

Vybírat si můžete z celé řady speciálních piv či výborných moravských vín, které si můžete libovolně do balíčku poskládat. Součástí balíčků mohou být různé druhy sklenic na pivo/víno s Vaším vypískovaným logem.

Naši dodavatelé

1. Klášterní pivovar Želiv


První zmínky o vaření piva v premonstrátském klášteře na Želivě jsou již ze 14 století. O tradici vaření na Želivě svědčí zachovalý písemný popis zdejšího pivovaru z roku 1617. Premonstráti po navrácení želivského opatství ve vaření piva pokračovali. Více než třistaletá tradice vaření piva v klášteře Želiv byla přerušena v roce 1907, kdy byl klášter zachvácen velkým požárem.

K obnově vaření piva na Želivě došlo v roce 2003, kdy Kanonie ve spolupráci se dvěma společníky založila Klášterní pivovar Želiv. Pivovaru se však moc nedařilo, měl zastaralou technologii, a proto byla jeho činnost ukončena koncem roku 2009. V roce 2010 Kanonie premonstrátů založila nový Želivský klášterní pivovar s moderní výrobní technologií. Co je dále důležité, piva vaří skvělý sládek, který svému řemeslu rozumí.

V současné době se jedná o výborný minipivovar, kde každé pivo má zcela specifickou chuť a každý si najde to své. Nejedná se o žádná „europiva“. Můžeme zaručit, že si jejich chuť budete dlouho pamatovat. Tato piva "otestovalo" již spouty našich zákazníků a všichni toto jen potvrdili. 

Pivovar Želiv nabízí celou škálu různých pivních speciálů. Rádi Vám pomůžeme dle cílové skupiny obdarovaných zvolit vhodné produkty do Vašich balíčků - www.pivovarzeliv.com/nase-piva 

Web: www.pivovarzeliv.com/
FB: www.facebook.com/pivovarzeliv/

2. Pivovar Kamenice

Pivo se v Kamenici vařilo od 15. století. Dlouho drželi právo várečné měšťané. Na počátku 17. století převzala vaření piva vrchnost a vznikl první pivovar při zámku. Tvář dnešnímu pivovaru pak vtiskla velká přestavba barona Geymüllera, která proběhla v letech 1860 – 61. Projekt to byl megalomanský a podle pivovarských znalců v mnoha věcech atypický. Budování v Kamenici částečně zavdalo impulz k modernizaci okolních konkurenčních pivovarských provozů, takže zamýšlená kapacita 20 000 hl nebyla nikdy dosažena. Pivovar s utaženým opaskem úspěšně přežil dvě světové války, aby mu po té druhé srazilo vaz znárodnění a nástup komunistického režimu. Definitivní uzavření proběhlo 30. 6. 1947.

Pivní znalci a zapřisáhlí pivovarští turisté a nově i fotbaloví fanoušci si určitě vybaví, že jako první se pivovarskou tradici v Kamenici jal obnovovat v roce 2013 pan Kopačka ve svém – dnes legendárním - domácím minipivovárku Kokeš. O tři roky později se štěstí usmálo i na dosud chátrající budovu původního kamenického pivovaru. Na jaře roku 2016 zakoupila objekt společnost Pivovar Kamenice s. r. o. se záměrem obnovit zde pivovarský provoz.

Piva z kamenického pivovaru mají velmi plnou a lahodnou chuť. To jen dokládá fakt, že pivovar uspěl v prestižní anketě vyhlašované každým rokem „Žebříček nejlepších nových pivovarů na světě za rok 2018“. Z TOP 15 vyhlašovaných se kamenický pivovar umístil na 9.místě na světě a 4. v Evropě, což je skvělý úspěch! Vy máte nyní možnost si i tyto piva přidat do svých balíčků.

Web: www.pivovar-kamenice.cz
FB: www.facebook.com/PivovarKamenice

3. Seneb - české pomazánky s originálními recepturami

Seneb je rodinná společnost z Vysočiny, mají rádi jednoduše dobré a kvalitní jídlo bez příměsí, bez éček, bez zbytečných věcí "navíc", které jen zabíjí čistou chuť. Určitě to znáte, přijdete domů, přepadne Vás hlad, ale Váš mlsný jazýček by chtěl něco nového, originálního, něco výjimečného. A přesně to jsou pomazánky Seneb, které Vám v rámci firemních degustačních balíčků nabízíme! Všechny jsou vyráběny ručně s láskou k poctivému jídlu. Receptury Seneb jsou pečlivě vyvíjeny s důrazem na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních, ryze rostlinných surovin. Mohou se navíc pyšnit oceněním TOP Delikatesa z mezinárodního GastroFair v Praze.

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50% základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Co v pomazánkách Seneb nenajdete? Žádné syntetické konzervanty, sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej. Pomazánky Seneb jsou tedy připraveny uspokojit i náročné zákazníky s různými výživovými preferencemi. 

Nabízíme Vám v současné době 8 druhů: 

  • Řepová pomazánka s vlašskými ořechy
  • Mrkvová pomazánka s rakytníkem
  • Dýňová pomazánka s jablkem
  • Cizrnová pomazánka s mákem
  • Celerová pomazánka s mandlemi
  • Čocková pomazánka se švestkami
  • Fazolová pomazánka s chilli
  • Fazolová pomazánka s extra chilli


Web: www.seneb.cz
FB: www.facebook.com/senebceskepomazanky

4. Vinařství

Pokud máte zájem do svých balíčků umístit ta nejlepší moravská vína, ani to není problém! Naši dlouhodobí zákazníci vinaři nám pro Vás pomohou vybrat vždy to nejlepší dle Vašich požadavků. Těšit se můžete například na produkci vinařství Znovín Znojmo se sídlem v Šatově či produkci malých rodinných vinařství, kde si dávají záležet doslova na každé láhvi. 

Na čem si zakládáme?

Zakládáme si na kvalitě našich dárkových balíčků a obsahu v nich. Každá láhev má svoji unikátní chuť, se kterou budete maximálně spokojeni. Pokud darujete svým blízkým, partnerům či zaměstnancům tyto produkty, navíc ve Vašem designu etiket a balení, můžete si být jisti, že budou více než spokojeni.

Nejen že budou spokojeni obdarovaní a Vy budete mít úžasnou reklamu, ale Váš dárek se stane nezapomenutelným, jelikož darujete naprostý originál.

Fotogalerie